Publicat 11 Sep 2019 | Expiră 11 Oct 2019

Consultant vanzari Tiny House - GERMANIA - AUSTRIA

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană
  • Peste 3 ani experiență în Vanzari, Marketing

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu experienta in vanzari online si marketing online care sa cunoasca limba germana la nivel avansat.
Candidatul ideal trebuie sa fie familiarizat cu domeniul constructiilor pentru a putea oferi si consultanta tehnica potentialilor clienti.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Realizarea de campanii de marketing pentru promovarea produselor noastre
- Implementarea si dezvoltarea strategiilor de marketing
- Postarea de anunturi pe platformele de socializare-media cat si pe site-uri de anunturi specifice.
- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Ofertarea si asigurarea consultantei tehnice pentru potentialii clienti
- Intocmirea contractelor de vanzare
- Intocmirea ofertelor de vanzare
- Va tine legatura permanent cu clientul din momentul ofertarii si pana la instalarea/predarea casei

Beneficii:
Salar fix + Comision din vanzari.

Construim case mobile pe structura de lemn care pot fi folosite ca si case de locuit, case de vacanta, birouri, spa, spatii de joaca etc. Casele sunt fabricate integral in atelierul nostru din Oradea si le vindem in toata Europa.

Consultant vanzari Tiny House - GERMANIA - AUSTRIA  -  SOLIDO WOOD HOUSE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles