Publicat 13 Feb 2018 | Expiră 16 Mar 2018

Consultant Vanzari Servicii Photo Booth la Evenimente

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Salut :)

Noi suntem Photosnacks și căutăm o nouă colegă/ un nou coleg căreia să îi placă domeniul evenimentelor și domeniul vânzărilor.

Pentru noi, candidata/ candidatul ideal:

Este sociabil/ă, comunicativ/ă, îi place să interacționeze cu ceilalți și să găsească soluții adaptate pentru nevoile fiecărui client.
Se exprimă corect și frumos în scris ( în limbă română), majoritatea comunicării cu clienții noștri desfășurându-se prin email.
Are cunoștințe bune de operare calculator (email, documente).
Îi place să ajute și să contribuie la atmosferă plăcută și confortabilă în birou, pentru ceilalți colegi.

Descrierea jobului

Află nevoile și asteptările clienților, le oferă informații corecte și complete despre produsele și serviciile Photosnacks.

Trimite oferte de servicii potențialilor clienți (companii sau persoane fizice) și depune toate eforturile că să încheie contracte în urmă ofertelor trimise.

Urmărește buna implementare a serviciilor contractate și ia feedback de la clienți după evenimente.

Activitatea se desfășoară la biroul nostru din zona Tunari- Ion Mihalache (5 min de Metrou Crangasi - Strada Iordache Golescu nr. 17, Regina Maria Offices). Programul de lucru poate fi flexibil dar în principiu trebuie să acoperim cel puțin 6 ore/zi și se acceptă și lucrul de acasă în unele zile.

Servicii de inchiriere Photo Booth (cabine foto) la evenimente de companie si evenimente private.

Expirat
Consultant Vanzari Servicii Photo Booth la Evenimente  -  PHOTOSNACKS SRL