Gratis

Consultant Vanzari / Reprezentant vanzari

RURIS IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Ești pasionat de vânzări și dorești să te alături unei echipe dinamice într-o companie în continuă expansiune? La RURIS Craiova, căutăm un Consilier vanzari dedicat, orientat către client și gata să contribuie la succesul nostru!

Cerinte:
  • Aptitudini excelente de comunicare și negociere
  • Abilități tehnice și organizatorice
  • Spirit de echipă și orientare către client
  • Utilizare proficientă a pachetului MS Office și a Internet-ului
  • Studii medii/superioare
  • Prezență agreabilă
  • Permis de conducere categoria B (nu este obligatoriu)
  • Descrierea jobului

  • Promovează produsele companiei în cadrul magazinului RURIS Craiova
  • Realizează recepția mărfurilor
  • Gestionează stocurile magazinului
  • Este responsabil pentru aranjarea mărfii la ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂raft și semnalizarea optimă a magazinului conform politicii RURIS
  • Întocmește documentele necesare procesului de vânzare
  • Efectuează instructajul clientului în momentul vânzării
  • Prospectează permanent piața pentru a identifica noi oportunități de vânzare
  • Beneficii:
  • Tichete de masa
  • Oportunitati pentru dezvoltare continua
  • Avantajul de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
  • Abonament Medical
  • Prima de Paste
  • Prima de Craciun
  • Descrierea companiei

    RURIS, compania privata cu capital 100% romanesc si-a dezvoltat activitatea sa in domeniul motoutilajelor agricole in cei 30 de ani de experienta in acest sector. Este o companie cu peste 100 de angajati, iar obiectivul sau, de a satisfice nevoile agricultorilor romani printr-o gama completa de produse, au facut aceasta companie sa inregistreze performante considerabile, de la an la an, ajungand in topul preferintelor pentru utilizatorii de motoutilaje agricole.
    Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 27 Iun. 2024