Publicat 18 Aug 2007 | Reactualizat 16 Sep 2007 | Expiră 18 Aug 2007

consultant vanzari publicitate catalog Businesstexin

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Perseverent, comunicativ, organizat, cababil de lucru in echipa,
Experienta in vanzari constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Activitatea presupune :
munca de birou+ munca de teren (intalniri programate la sediul clientilor
-prospectarea pietei
-intalniri de afaceri cu clientii companiei
-inchieierea de contracte(vanzarea spatiilor publicitare in catalogul Business Texin)
-urmarirea derularii contractelor,precum si a incasarilor
-disponibilitate deplasari in tara

Oferta:- specifica activitatii de vanzari
training
salariu fix+comision din vanzari
prime in functie de obiectivele atinse
telefon mobil+laptop+masina de serviciu( in functie de realizari)
posibilitate de afirmare in cadrul unei companii in plina devoltare.

training

Colaborarea pe care v-o propunem ofera posibilitatea de afirmare in cadrul unei companii in plina devoltare.
Personalul companiei este remunerat numai dupa valoare si rezultate!

Daca simti provocarea , trimite un CV pe masura provocarii!

Expirat
consultant vanzari publicitate catalog Businesstexin  -  Business Texin