Publicat 02 Mai 2019 | Reactualizat 01 Iun 2019 | Expiră 02 Iun 2019

Consultant Vanzari Produse Naturiste

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoană cu bune abilități de comunicare, capabilă de a lucra in echipă, care să aibă atenție distributivă și capacitate rapidă de decizie.

Descrierea jobului

  • Orientare către client;
  • Atragerea și oferirea de consiliere calitativă asupra produselor naturiste in funcție de nevoile fiecărui client;
  • Informare permanentă asupra produselor comercializate și noutăților din domeniu;
  • Etichetarea produselor și aranjarea acestora pe raft;
  • Menținerea locului de muncă curat și organizat;
  • BENEFICII: Salariul este peste media in domeniu.

Firma comert produse naturiste cu 7 puncte de lucru in Timisoara.
Cautam personal pentru zona Calea Sagului, Calea Martirilor si Calea Aradului.

Expirat
Consultant Vanzari Produse Naturiste  -  Andari Plant SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles