Publicat 27 Dec 2017 | Reactualizat 26 Ian 2018 | Expiră 27 Ian 2018

Consultant Vanzari Produse Naturiste si Bio

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te asteptam in echipa grupului de firme Floare de Colt - Cea mai mare retea de magazine de produse naturiste & bio din Romania.
Dorim sa ne extindem, de aceea suntem in cautare de Consilieri de Vanzari pentru magazinele noastre.
Pentru noi esti candidatul ideal daca ai o atitudine pozitiva, esti comunicativ, dinamic, convingator, dornic sa inveti lucruri noi, iti place sa ajuti, sa interactionezi cu oamenii si esti preocupat de un stil de viata sanatos.
Experienta pentru aceasta pozitie constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora;
Promovarea si comercializarea produselor din magazine;
Incasarea si verificarea platilor in numerar/card;
Eliberarea de chitante si facturi;
Receptionarea marfurilor si aranjarea produselor la raft.

Grupul de firme "Floare de Colț" reprezinta cel mai mare lanț de magazine naturiste & bio din România cu magazine in mai multe orase din tara, localizate atat în centre comerciale și mall-uri, cat si stradal.
Ne aflam într-o continuă expansiune și modernizare, avand ca scop sprijinirea clienților dornici să adopte un stil de viață sănătos.
Cu o gamă largă de produse și personal calificat să ofere asistență și consiliere clienților, grupul de firme "Floare de Colț" își propune să fie prima alegere a clienților în ceea ce privește remediile naturiste, alimentația sănătoasă, dietele speciale, silueta și controlul greutății, îngrijire personală, sport și performanță, calitatea produselor și sortimentația unică și diversificată.

Conceptul nostru de magazin reunește diferite game de produse:

"Remedii naturiste și suplimente alimentare", "Alimentație sănătoasă", "Diete speciale", "Sport și performanță", "Silueta și controlul greutății", "Îngrijire personală", "Accesorii și parafarmaceutice".

Misiunea după care ne ghidăm expasiunea și dinamica din piață:

-să ajutăm la educare și să informăm consumatorii, prin diverse campanii, pliante, gândite împreună cu cei mai importanți colaboratori ai noștri;
-să avem un standard peste media magazinelor din acest segment, să recomandăm produse de calitate, oferind clienților consilierea și soluțiile de care au nevoie, cu echipe de consilieri bine pregătiți;
-să avem o ofertă completă și adaptată la nevoile și posibilitățile clienților;
-să venim întotdeauna în spijinul clienților cu noile trenduri și apariții pe piață.

Expirat
Consultant Vanzari Produse Naturiste si Bio  -  FDC Natura Group