Publicat 02 Ian 2016 | Expiră 03 Feb 2016

Consultant Vanzari produse Fabric&Home Care

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana sociabila ce comunica cu usurinta;
- isi adapteaza stilul de comportament in functie de client;
- abilitati de vanzare si putere de convingere;
- aspect fizic ingrijit, placut, mereu zambitoare, agreabila;
- obligatoriu CV cu fotografie;
- disponibilitate de lucru in week-end (vineri-duminica);
- experienta anterioara in vanzari;

Descrierea jobului

- ofera consultanta de specialitate pentru branduri de renume in hypermarketurile din Bucuresti, Bacau, Suceava, Brasov, Sibiu, Constanta, Ploiesti, Timisoara, Pitesti, Craiova.

Principalele beneficii:
- mediu de lucru profesional;
- posibilitatea de integrare in echipa permanenta si de a-si construi o cariera in publicitate.

Agentia de publicitate New View este prezenta pe piata de peste 10 ani, oferind solutii integrate de BTL adaptate nevoilor clientilor sai din Romania si Europa, dar si din afara spatiului european.
Echipa tanara de profesionisti, implicarea lor si respectul pentru timpul in investitia clientului fac din New View o oportunitate de cariera pentru toti aceia care sunt pasionati de publicitate si comunicare pe diverse segmente de public.

Expirat
Consultant Vanzari produse Fabric&Home Care  -  New View

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles