Publicat 12 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Consultant vanzari pe teren Dorohoi si Harlau

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Bune abilitati de negociere, persuasiune;
- Orientare catre client, catre rezultate si atitudine pozitiva;
- Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasare pe aria de responsabilitate;

Descrierea jobului

- Prospectarea pietei de profil din zona alocata,
- Identificarea clientilor noi, stabilirea de intalniri, reprezentarea companiei, prezentarea si realizarea ofertei in concordanta cu nevoile clientilor, incheierea de contracte respectand politica de vanzare a firmei;
-Efecutarea masuratorilor
- Urmarirea derularii contractelor si incasarea platilor conform conditiilor stabilite in contract;
- Cunoasterea foarte buna a produselor companiei;

Beneficii:
- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie in continua dezvoltare;
- Pachet salarial motivant negociabil

Max Confort, SINGURA firmă din județul Botoșani unde puteți găsi cea mai variată gamă de produse, expuse în cel mai mare și mai modern showroom de tâmplărie PVC. La noi găsiți: tâmplărie PVC germană marca VEKA, SALAMANDER și REHAU, uși de garaj, uși blindate, copertine, rulouri de exterior, obloane din aluminiu, balustrade din inox, automatizări porți, jaluzele verticale, placări cu bond, pereți din sticlă, compartimentări interioare din sticlă, balustrade din sticlă, pereți cortină.

Expirat
Consultant vanzari pe teren Dorohoi si Harlau  -  S.C. Max Confort S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles