Consultant vanzari / Optometrist

Medical Optic - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CERINTE
  • Abilitati de comunicare si relationare interpersonala
  • Orientarea spre client si spre nevoile acestuia
  • Fire sociabila
  • Atitudine pozitiva
  • Responsabilitate
  • Minim studii liceale
  • Cunostinte PC

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
  • Activitati comerciale de promovare a produselor de firma;
  • Vanzarea de ochelari de vedere, ochelari de soare, lentile de contact;
  • Consilierea clientilor in vederea alegerii produselor optice;
  • Consultatii optometrice/determinari de dioptrii.

BENEFICII
  • Pregatire profesionala specifica domeniului;
  • Salariu fix si bonus;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare.

Descrierea companiei

Medical Optic
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos