Consultant Vânzări Online

Geve Com SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Avem eroi de echipat și, cum se zice în popor, "so much to do, so little time".
Așa că ne căutăm coleg/ă cu poftă de vânzări!

Sună interesant?

Atunci, ne-ar plăcea să știm despre tine că ai:
• Studii superioare
• Cunoștinte MS Office / Google Docs & Spreadsheet
• Fluență în limba engleză
• Experiență cu sisteme de facturare, platforme CRM si e-commerce (constituie un avantaj)

Ești aproape coleg/ă cu noi dacă dispui de::
• Deschidere pentru înțelegerea produselor și a principiilor de funcționare ale acestora;
• Abilitatea de a te exprima foarte bine în scris și verbal si de a-ți modifica stilul de exprimare în funcție de tipul clientului
• Abilitatea de a negocia termenii în interesul companiei;
• Flexibilitate, rezistență la efort si stres

Descrierea jobului

În Tresa te vei ocupa cu:
• Preluarea cererilor din canalele online și crearea ofertelor aferente
• Preluarea, procesarea și centralizarea comenzilor online
• Preluarea, procesarea și centralizarea retururilor
• Administrarea încasării facturilor emise pe clienții administrați de tine
• Administrarea și dezvoltarea bazei de date cu clienți

Beneficiile noastre pentru tine sunt:
• Pachet salarial competitiv: salariu fix și bonusuri în funcție de atingerea țintelor de vanzari;
• Tichete de masă: primești un card de masă Ticket Restaurant de la Edenred
• Bonus aniversar: avem grijă să-ți oferim o mică atenție de ziua ta
• Discounturi la produse: îți oferim un cod unic de discount, prin care poți cumpăra produsele Tresa la prețuri avantajoase.

De peste 28 de ani, Geve Com S.R.L. (deținătoarea mărcii Tresa) a reprezentat, în mod constant, un partener de încredere pentru 2 segmente de piață:

Scule și consumabile pentru construcții - distribuite zilnic marilor șantiere din București și Ilfov
Echipamente de protecție - distribuite național în toate segmentele de piață cu condiţii de lucru grele, periculoase şi solicitante. De aici și sloganul nostru: "Echipăm eroii de zi cu zi"

Având o abordare flexibilă și orientată către piață, ne-am adaptat permanent gama de produse, pentru a deservi cei peste 4000 clienți, anual.

Mai multe informații despre noi poți găsi pe:

Website: tresa.ro/despre-tresa
Linkedin: linkedin.com/company/tresa-romania/
Facebook: facebook.com/TRESA.ROMANIA/
Instagram: instagram.com/tresaromania/
Youtube: https://bit.ly/3oj27le

Publicat 29 sept. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 29 oct. 2021