Gratis

Consultant vanzari - mobilier german

MASTER XNA S.R.L.

Candidatul Ideal

Sunteți pasionat de mobilier și aveți experiență în vânzări ? Atunci ati ajuns la locul potrivit! Suntem un showroom de mobila de bucătărie renumit care oferă bucătării personalizate de înaltă calitate.

Reprezintă un avantaj:
- Abilități de comunicare eficiente, o gestionare bună a timpului și rezistență la stres.
- Experiența în proiectarea de bucătării și o atenție sporită la detalii
- Experiența în vânzări sau customer-service
- Ai experienta in proiectare si vanzare mobilier
- Detii studii medii sau superioare
- Stăpânesti limba engleza la nivel, cel puțin, mediu
- Ai o puternică înțelegere comercială, tehnică si estetica
- Ai un comportament încrezător, un nivel ridicat de orientare către client și abilități de negociere
- Esti flexibil, de încredere și un jucător de echipă

Descrierea jobului

Fiind unul dintre cei mai mari producători de mobilier de bucătărie din lume, Nolte Küchen unește angajații într-un mediu de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂lucru divers și tolerant.
Căutăm oameni al căror know-how, idei și conștientizare a calității ne vor ajuta să promovăm calitățile reprezentate de numele Nolte Küchen: Performanță de top, inovație și calitate 100% Made in Germany.
Oamenii sunt în centrul muncii noastre. Indiferent de stadiul vieții în care ai ajuns.

Nolte Küchen este o companie pe care oamenii se bazează de 60 de ani, și nu doar în ceea ce privește bucătăriile. De asemenea, demonstrăm fiabilitate și încredere angajaților noștri – valori care au fost vitale pentru compania noastră încă de la începutul ei.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024