CONSULTANT VANZARI MATERIALE CONSTRUCTII SC MAX SRL

MAX S.R.L. - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim sa fii:
  • Persoana energica si pasionata in tot cea ce face
  • Dispus la invatare continua si dezvoltare personala
  • Responsabil fata de sarcinile de serviciu
  • Sa dai dovada de initiative, flexibilitate si sa ai bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

  • In cadrul magazinului Max vei prezenta produsele si serviciile societatii in scopul de a atrage clientii si te vei ocupa de ofertare si procesul de vanzare pe toata perioada colaborarii. De asemenea, vei participa la diverse evenimente si traininguri de profil cu scopul dobandirii de informatii ce pot spori calitatea vanzarilor.

Responsabilitati:
  • Comunicarea si relationarea cu clientii
  • Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor
  • Ofera informatii relevante despre specificul produselor
  • Atingerea obiectivelor zilnice si lunare
  • Gestionarea corecta a stocurilor

Oferim:
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Salariu fix: incepand de la 2150 lei NET
  • Bonusuri din vanzari: intre 500-4000 lei ,in functie de performante
  • Prime de target: intre 200-500 lei NET
  • Concursuri lunare si semestriale cu premii motivante
  • Premii in bani
  • Premii in produse
  • Excursii in strainatate (city break)
  • Prime ocazionale
  • Program full-time

In decursul celor peste 25 de ani de activitate, compania noastra, SC MAX SRL, si-a castigat reputatia in domeniul distributiei materialelor de constructii in regiunea de sud-est a Romaniei.

Bazandu-se pe experienta acumulata de-a lungul timpului si pe fidelitatea clientilor activi, printre care revanzatori sau constructori, societatea si-a extins activitatea concretizand 12 puncte de desfacere.

Trasatura definitorie a companiei o constituie responsabilitatea fata de clienti, angajati si parteneri.

Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022