Consultant Vanzari masini noi- reprezentanta auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienţa profesională de cel putin 1 an intr-un post similar
- Cunostinte despre procesul de vanzare;
- Cunostiinte economice financiar- contabile;
- Persoana activa, dinamica, cu capacitate bună de exprimare, comunicare şi relaţionare; cu abilităţi de negociere, de rezolvare a conflictelor etc.;
- Competente dezvoltate de consultanta si consiliere;
- Capacitate de analiză avansată a sarcinilor şi a acţiunilor recomandate pentru îndeplinirea lor; capacitatea de a genera noi proceduri şi de a implementa politicile companiei;
- Capacitate de coordonare, planificare si organizare;
- Cunoasterea unei limbii straine de circulatie internationala (engleza, maghiara, iar germana constituie avantaj);
- Cunoştinte operare PC Word, Excel, Outlook, Internet Explorer;
- Permis de conducere cat B

Descrierea jobului

Obiective post:
Vanzari masini noi si alte vanzari de produse colaterale vanzarii de autovehicule (asigurari, produse financiare etc.)

Responsabilitati principale:
Identifica potentiali clienti, cu scopul de a promova si vinde produsele Toyota.
Efectuează vânzări directe de produse respectand standardele impuse dee companie.
Dupa incheierea tranzactiei mentine relatia cu clientii.

Beneficii:
Angajatii beneficiaza de bonusuri şi prime de performanţă, bonuri de masa, programe de training şi acoperire costuri certificări profesionale.
Desfasurarea activitatii intr-un mediu atractiv, dinamic si cu posibilitati de dezvoltare in cariera.

Din 2002 pe piata auto din Romania noi Profi Auto SRL suntem un reper in piata auto Clujeana. Comercializam autoturisme noi Toyota, avand statut de dealer unic zonal pentru judetul Cluj al producatorului de autovehicule Toyota, prin reprezentantul sau in Romania: Toyota Romania SRL. Servisam autoturisme Toyota (service autorizat), dar si alte tipuri de autoturisme. Pentru mai multe detalii, vă rugam sa accesați link: http://profiauto.ro/

Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos