Publicat 07 Oct 2020 | Reactualizat 04 Nov 2020 | Expiră 07 Nov 2020

Consultant Vanzari - Magazin Nike/ Collective Mall Baneasa

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare (de preferat absolvite; avantaj studii in domeniul sportului);
Experienta in domeniul retail sport/ fashion este un plus;
Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi și echipă;
Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top;
Vocabular comercial ingrijit, eticheta servire;

Descrierea jobului

Ofera clientilor o servire premium completa;
Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor;
Ofera informatii relevante despre specificul brandurilor si a trendurilor actuale;
Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin;
Realizează cu acuratete receptia produselor;
Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate;
Se auto-instruieste permanent si participa la traininguri specifice brandurilor;
Se preocupa constant de tinuta sa la magazin, inspirand un stil atletic.

OFERTA:
Salariu fix, tichete de masa, program in ture, full-time
Decont transport
Programe motivationale periodice
Reducere la produsele comercializate
Mediu de lucru sport/fashion premium.

Candidatii selectati pentru interviu vor fi anuntati printr-un email informativ, transmis pe adresa de email specificata in CV.

FF Group Romania (fosta Elmec Romania) este unul dintre jucatorii cei mai importanti din industria locala de fashion si sport retail care comercializeaza branduri precum Nike, Converse, UGG Australia, Juicy Couture, Calvin Klein Jeans, Hugo Boss, Armani Jeans, Scotch&Soda, Napapijri, G-Star Raw, Franklin&Marshall prin intermediul cunoscutelor magazine Collective, Nike si Kix. Dezvoltandu-se constant. Echipa noastră se află in căutare de profesionişti. Alătură-te nouă şi trimite CV-ul tău.

Expirat
Consultant Vanzari - Magazin Nike/ Collective Mall Baneasa  -  FF GROUP ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles