Gratis

Consultant vanzari - Magazin Concept

APT Resources & Services
2 poziții

Candidatul Ideal

Cum îți dai seama că te potrivești?
- Ești pasionat de sustenabilitatea durabila și crezi în puterea soluțiilor energetice inovatoare;
- Ești un promotor al tehnologiei și crezi în impactul pozitiv pe care îl aduce în viața oamenilor;
- Experienţa în relația cu clienții reprezintă avantaj;
- Te simți confortabil în a prelua inițiativa și a conduce o conversație cu un client;
- Îți place să lucrezi într-un mediu dinamic & fast-moving;
- Faci dovadă de abilităţi de prezentare și negociere bune;
- Demonstrezi spirit antreprenorial și motivare puternică;
- Nivel ridicat al angajamentului şi orientare către lucrul în echipă;
- Ai abilități de organizare și time management;
-Ai studii medii sau studii superioare în curs de finalizare;
- Cunoști bine MS Office (Word, Excel);
- Ai disponibilitate pentru program de lucru în ture și în weekend

Descrierea jobului

Ce implică rolul tău în echipa noastră?
- Promovezi și oferi consultanță către clienți pentru gama de produse și servicii;
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂- Înțelegi nevoile și cerințele clientului pentru a oferi produsele sau soluțiile potrivite;
- Promovezi clienților care accesează magazinul, canalele de interacțiune online dezvoltate (Live Chat, e-mail, Myline, IVR);
- Educi clienții cu privire la eficiența energetică și impactul pozitiv al soluțiilor durabile asupra mediului.

Beneficii:
Îți oferim mai mult decât un salariu:

- Primești cadouri cu ocazia evenimentelor importante din viața ta precum căsătoria, 1 iunie, iar lista continuă. Dacă locuiești prea departe de sediu, te ajutăm cu decontarea transportului.
- Plătești ușor cu tichetele de masă: Ai tichetele încărcate pe un card de masă cu care poți să plătești contactless.
- Lucrezi cu plăcere, sănătos și în siguranță: Ai o asigurare medicală privată. Dacă îți schimbi ochelarii de vedere, noi acoperim o parte din valoarea lor.
- Ești plătit dublu ca să mergi în vacanță: Da, ai citit bine. Ai o primă de vacanță!
- Punem accent pe dezvoltare: Te dezvolți în continuare, alături de noi, prin sesiuni de workshop-uri, training-uri și certificări noi

Când acționăm și lucrăm împreună, fiecare reacție contează și nu există limite pentru ceea ce putem realiza. Lasă-te inspirat de puterea a peste 6,000 de colegi, de o comunitate de peste 3,4 milioane de clienți, de pionierii energiei de mâine și de proiectele inovatoare din E.ON .

Pentru noi sunt importante:
Colaborarea - credem că cele mai bune rezultate se obțin împreună;
Empatia - punem mereu oamenii pe primul loc;
Calitatea - credem în setarea de standarde de excelență, atât în interacțiunea cu clienții noștri, cât și în ceea ce le oferim;
Impactul pozitiv - credem că putem contribui, prin soluțiile oferite, la o lume mai sustenabilă.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024