Consultant Vanzari Imobiliare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 3000 - 4000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienta in vanzari (domeniul imobiliar) reprezinta un avantaj;
- Bune abilitati de negociere si comunicare;
- Persoana activa, sociabila, ambitioasa, motivata de succes;
- Buna cunoastere a limbii engleze (scris/vorbit);
- Dorinta de dezvoltare profesionala;
- Cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

- Dezvoltarea propriului portofoliu de clienti, conturarea unei baze de date;
- Promovarea ofertelor din portofoliu si prezentarea lor catre clienti;
- Consilierea clientilor in procesul de vanzare;
- Verificarea tuturor documentelor necesare pentru finalizarea tranzactiei.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Comision din vanzari (intre 3000 si 5000 RON/luna);
- Oportunitati de dezvoltare in cariera;
- Mediu de lucru atractiv alaturi de o echipa tanara;
- Posibilitatea unei colaborari pe termen lung.

Dechuang Europa a fost înființată în anul 2016 ca o subsidiară a Dejian Holding și este compania căreia îi revine responsabilitatea extinderii operațiunilor grupului Dejian Holding pe piața europeană.
Compania are sediul central în București, iar întreaga sa activitate se desfășoară în spiritul devizei „construim cu simț de răspundere și reușim prin perseverență”.
Dechuang Europa se angajează să își aloce întregul potențial pentru crearea unor produse și servicii diversificate și de înaltă calitate, materializate în proiecte imobiliare rezidențiale, comerciale și turistice, cu scopul de a oferi clienților o calitate a vieții la standarde cât mai înalte.
Publicat 20 ian. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos