de ani Fără Frică...

Publicat 23 Mar 2019 | Reactualizat 22 Apr 2019 | Expiră 23 Apr 2019

Consultant Vanzari Electro-IT (full-time)

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cauti un job full-time intr-un domeniu dinamic?
Vrei sa lucrezi cu unul din cele mai importante branduri de electronice din lume?
Doresti sa inveti mai multe lucruri despre tehnologie si sa testezi cele mai avansate produse?
Iti place sa discuti cu oameni curiosi care sunt dornici sa afle mai multe despra pasiunea ta?

Daca raspunsurile tale sunt DA, atunci poti fi candidatul ideal.

Descrierea jobului

Tip job: Full time
Program: 8h / zi, 5 zile / saptamana
Contract de munca - toate taxele platite catre stat
Salariu fix + bonus lunar de performanta

Punctele de lucru: Magazinele de specialitate din centrele comerciale / vanzari Electronice

Descriere activitate:
- Abordarea vizitatorilor/clientilor si prezentarea produselor precum si a tehnologiilor aferente
- Urmarirea procesului de vanzare si finalizarea acestuia
- Asigurarea suportului informational pentru vizitatatori/clienti
- Obtinerea de feedback calitativ si cantitativ de la vizitatori/clienti

Beneficii
- Training tehnic de specialitate si de comunicare/vanzari
- Dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe de experti
- Exista posibilitati reale de avansare si continuitate ce pot fi urmate de cresteri salariale anuale sau extra beneficii

Brandynamix este o agentie independenta de marketing si consultanta din Romania oferind servicii omni-channel de brand pentru companii din sectorul Electro-IT.

Expirat
Consultant Vanzari Electro-IT (full-time)  -  BRANDYNAMIX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles