Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Consultant Vanzari / Editor foto - Showroom Mobilier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal ar fi o persoană cu un interes pentru design in general, cu precădere în ariile de iluminat și mobilier de interior. Cautăm o colegă sau coleg care să ne ajute în procesarea imaginilor cu produsele noastre pentru site-ul propriu, cât și pentru consilierea clienților în showroom. Studiile și experiența în domeniile conexe reprezintă un avantaj, însă cel mai mult ne dorim o persoană dedicată și cu o atitudine pozitivă - restul se poate învăța!

Caracteristici dorite:
- Cunostințe utilizare PC nivel mediu;
- Experiență minimă în utilizarea Adobe Photoshop;
- Experiență minimă în domeniul designului de interior;
- Inițiativă, perseverență, simțul detaliului;
- Abilități de comunicare și putere de convingere;
- Flexibilitate și orientare spre rezultat;
- Capacitate de a lucra în echipă;
- Cunostințe de nivel cel puțin mediu de limba engleză oral / scris;
- Constituie avantaj și cunoașterea altor limbi de circulație internațională.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Furnizarea de informații complete către clienti asupra produselor și serviciilor oferite;
- Consilierea clienților privind alegerea variantei optime de amenajare;
- Procesarea imaginilor și a descrierilor produselor companiei pentru mediul digital sau print

- Participare activă privind identificarea așteptărilor clienților, precum si găsirea soluțiilor de îmbunătățire a gradului de satisfacție a acestora;
- Întocmirea documentelor necesare finalizării vânzării și livrării produselor;
- Cunoașterea produselor comercializate, a condițiilor de acceptare și de lansare a comenzilor, a condițiilor de plată si livrare;
- Respectarea procedurilor interne de lucru.
- Program de lucru: Luni - Vineri 10:30 - 19:00, showroom zona Pipera - Voluntari

Beneficii:
- Comisioane atractive oferite alături de salariul de bază: în funcție de implicare și experiență, veniturile încep de la 2500 RON net și pot depăși 4000 RON.

- Transportul decontat sau asigurat în funcție de locație, cu posibilitatea preluării de la metrou
- Lucrul într-un mediu relaxat și flexibil, alături de o echipă tânără
- Telefon de serviciu

Firma ARNstore este specializată în comercializarea de produse de design și mobilier, urmărind constant mărirea gamei de produse și servicii oferite. Suntem pasionati de frumos, încurajăm creativitatea și garantăm calitatea.
Dorim sa oferim întotdeauna soluții atât estetice cât și practice, jonglând cu raportul dintre formă și funcționalitate. Putem realiza și proiecte de arhitectură sau amenajări interioare, de la concept la implementare, punând nevoile fiecărui client pe primul loc.

Expirat
Consultant Vanzari / Editor foto - Showroom Mobilier  -  SC ARN FAMOUS STORE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles