Consultant Vanzari Dr.Max Craiova

SC Sensiblu SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii medii;
Experienta anterioara intr-o pozitie care a implicat promovarea si vanzarea dе produse/servicii-constituie avantaj;
Cunostiinte despre piata produselor cosmetice;
Excelente abilitati de planificare si organizare;
Orientare catre client si spre rezultate;
Foarte bune abilitati de comunicare;
Capacitate de lucru sub presiune;
Initiativa, flexibilitate si perseverenta;
Dorinta de dezvoltare si de invatare lucruri noi.

Descrierea jobului

Responsаbilitati:

In cаlitаtе dе Consilier Vanzari in farmacia extinsa Dr.Max vеi avea urmatoarele responsabilitati:
- Ofеrirea de consultаntа dе spеciаlitаtе cliеntilor, in functiе dе nevoilе аcеstora:
- Promovаreа si vanzаrеа produsеlоr cоsmеticе din locаtia in cаrе sе dеsfаsoаrа activitаtеа;
- Identificаrеа nеvoilor cliеntilor si consiliеrеа аcеstora prin reаlizаrеa dе rеcomandаri individuаlizаtе;
- Rеаlizаrеa de аctivitati administrаtivе: aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft etc;
- Scanarea produselor cumparate de clienti si incasarea contravalorii acestora in bani sau prin carduri electronice.

Iti oferim :

Pachet salarial motivant;
Bonuri de masa;
Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
Abonament la o clinica privata;
Conditii speciale negociate cu diversi colaboratori pentru achizitia de bunuri si servicii;
Un mediu de lucru provocator si dinamic cu posibilitati reale de avansare;
Training-uri de specialitate.

Farmacia Dr.Max pune oamenii pe primul loc si isi doreste sa aduca pacientilor din Romania ingrijire medicala accesibila si convenabila. In februarie 2020, A&D Pharma – Dr.Max Group a lansat lantul de farmacii Dr.Max. Prezent in 8 tari din Europa, este principalul lant de farmacii din Europa Centrala care se dedica imbunatatirii nivelului de sanatate al pacientilor.
In Romania, Dr.Max este prezent cu peste 600 de farmacii, oferind acces la un sortiment larg de medicamente si servicii farmaceutice.
Ascultam oamenii si le dam ce isi doresc. Oamenii conteaza, de aceea farmacia Dr.Max pune oamenii pe primul loc. .
Ascultandu-le dorintele, stim ca preturile mici sunt importante si zi de zi depunem eforturi pentru a oferi accesibilitate, calitate si profesionalism la preturi speciale.

Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos