Consultant vanzari - deservire, picking comenzi

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim sa cunoastem persoane:
  • Energice, serioase, responsabile;
  • Carora le place munca in echipa;
  • își doresc o activitate diversă în domeniul logisticii

Descrierea jobului

Responsabilități:

manipularea și colectarea mărfii;
• pregătirea paleților de marfă conform comenzii;
• deservire comenzi, interacțiune cu clienții;
• participarea la inventare

Ofertă (bonusuri, beneficii):

• pachet salarial atractiv;
• bonuri de masă;
• bonusuri de performanță;
• contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• instruire profesională
Depozit încălzit

Se asigură transportul la locul de muncă. Sediu central: Vlaha, Parc Industrial Mendola Investment Group

ROSECO este membra a grupului de firme MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A. cu sediul central si birouri in Vlaha. Importator de imbracaminte si incaltaminte second hand si este unul dintre cei mai mari reciclatori si vanzatori de textile folosite din Romania. Centrul de sortare a fost proiectat pentru a incorpora cele mai eficiente sisteme pentru prelucrarea a 420 t de textile pe luna . In momentul actual ROSECO detine cea mai mare uzina de colectare si sortare pe piata romaneasca cu actionariat 100% autohton avand obiectiv principal in a ramane lider absolut in ceea ce priveste standardele inalte de servicii si calitate .

www.roseco.ro

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 11 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos