Publicat 04 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Consultant Vanzari Clienti Rezidentiali - energie electrica

CONFIDENTIAL
50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

E.ON ROMANIA, PRIN PARTENERUL SAU, ANGAJEAZA IN TOATE JUDETELE:

Persoana ambitioasa, motivata, orientata catre client si rezultate.
Disponibila pentru activitatea pe teren.
Capabila sa transforme problemele in solutii, proactiva si flexibila.
Dornica sa faca parte dintr-o echipa in plina dezvoltare.
Experienta anterioara in vanzarea serviciilor similare este un avantaj.

Descrierea jobului

ATITUDINEA FACE DIFERENTA!

Alatura-te companiei noastre care are drept activitate consultanta si vanzarea in domeniul energiei, gazelor naturale si serviciilor adiacente!

Ce trebuie sa stii?

PREGATIRE GRATUITA

  • Experienta in aceste domeniu reprezinta punctul de plecare.
  • Oferim training de specialitate pentru produsele si serviciile din portofoliu.
CASTIGURI RAPIDE
  • In timp scurt incepi sa beneficiezi de veniturile obtinute din aceasta activitate.
  • Daca esti o persoana comunicativa, motivata si orientata catre client, castigurile tale lunare sunt pe masura implicarii si a efortului depus.
CE TREBUIE SA FACI?
  • Lucrezi intr-un domeniu nou si de success, consultanta si vanzarea in domeniul energiei electrice si al gazelor naturale!
  • Promovezi servicii si solutii care aduc beneficii clientilor.
  • Oferi solutii energetice si de incalzire potrivite fiecarui client!
CUM TREBUIE SA FACI?
  • Identificarea clientilor este usoara. Tendinta recenta este de a optimiza solutiile energetice si de incalzire ale fiecarei locuinte.
  • Lucrurile se intampla intr-un mod transparent si onest!
  • Tintim mereu performanta, calitatea, integritatea.
  • Satisfactia clientului trebuie sa fie pe primul plan!
  • Iti organizezi programul intr-o maniera felxibila, avand ca principal scop indeplinirea obiectivelor.
PASII:
  • Contactezi clienti potentiali din zona ta si identifici nevoile aceestora.
  • Le prezinti in detaliu beneficiile serviciilor si solutiilor din portofoliu.
  • Prezinti formularele ce trebuiesc completate precum si documentele solicitate.
  • Centralizezi toate documentele necesare in vederea procesarii.

Compania noastra este partenerul E.ON ROMANIA, furnizor de energie electrica, gaze naturale si solutii adiacente acestui domeniu.
Suntem in proces de extindere in toata tara si ne dorim dezvoltarea echipei de vanzari cu colegi motivati si cu experienta in acest domeniu.

BENEFICII PENTRU TINE:

  • Contract de munca FullTime
  • Salariu fix+comision lunar corelat cu performanta individuala
  • Asigurare medicala in sistem privat, atat pentru tine, cat si pentru un membru al familiei
  • Tichete cadou
  • Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in firma
  • Program flexibil
  • Companie pentru care angajatii sunt pe primul plan.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Consultant Vanzari Clienti Rezidentiali - energie electrica  -  CONFIDENTIAL