Gratis

Consultant Vanzari B2B – Vodafone Business

GALAXY TELECOM

Candidatul Ideal

- Abilitati de comunicare: voce placuta, discurs clar, putere de convingere, ascultare activa, prezenta agreabila, capacitatea de a comunica.
- Proactivitate, adaptabilitate, automotivare, ambitie.
- Orientare catre client si rezultate;
- Permis de conducere categoria B
- Experienta in domeniile vanzarilor business constituie un avanataj;

Descrierea jobului

- Prospectarea pietei de business in domeniul telecom/IT,
- Identificarea nevoilor clientilor si a oportunitatilor de vanzare;
- Efectuează apeluri catre clienti si serviciile suport, în funcție de nevoile de business.
- Oferirea de solutii adaptate nevoilor clientilor
- Negocierea si semnarea contractelor;
- Acordarea de asistenta si asigurarea consultantei clientilor din portofoliu, atat inainte cat si dupa incheierea procesului de vanzare.

Beneficii:
- Remuneratia lunara este compusa dintr-o parte fixa si una variabilia in functie de performanta;
- Training pentru a ne asigura ca esti pregatit in cel mai scurt timp sa gasesti cele mai bune solutii pentru clientii nostri si pregatire constanta pentru a ramane la curent cu cele mai noi aparitii.
- Participarea la concursuri și acordarea unor bonusuri care recompensează performanța individuală și pe cea de echipă;
- Program de lucru flexibil in functie de atingerea obiectivelor, in intervalul 9:00-17:00, de Luni pana Vineri;
- Un mediu de lucru placut intr-o companie tanara, in plina dezvoltare, constituita si bazata pe experienta si profesionalism, cu multa atentie orientata catre angajati dar si catre clientii companiei, in egala masura.

Facilitati:
- masina de serviciu
- laptop
- smartphone cu acces internet si e-mail

Galaxy Telecom activeaza in segmentul Business Telecom, cs Partener Vodafone din 2010.
Compania pune la dispozitia echipei Hunting o baza de date in CRM, asigurand fiecarui agent o buna predictibilitate si un larg spectru de prospectare a pietei telecom B2B.
Susținem și investim permanent în inovație și creativitate;
Ne canalizăm resursele pentru a le oferi clienților noștri produse și servicii inovatoare, capabile de a revoluționa experiența de utilizare a serviciilor noastre.
Alege sa faci parte dintr-o echipa tanara si o companie care ofera oportunitati egale, unde toata lumea este respectata si unde cu fiecare zi devenim mai competitivi.

Te asteptam in echipa noastra!
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024