Gratis

Reprezentant vanzari B2B

Lale Serv S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal va fi responsabil pentru identificarea si atragerea de noi clienti si pentru dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii existenti.

Descrierea jobului

Cerinte:
  • experienta anterioara in vanzari B2B;
  • foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
  • abilitatea de a lucra independent si de a isi gestiona timpul eficient;
  • usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
  • foarte bune abilitati de planificare si de organizare a activitatii;
  • orientat catre obiective si rezultate;
  • bune cunostinte operare MS Office;
  • permis conducere categoria B;
  • disponibilitate la deplasari (80% din timpul de lucru).
Responsabilitati:
  • prospectarea pietei, identificarea de noi clienti si oportunitati de dezvoltare a business-ului;
  • activitate de vanzari in aria alocata si gestionarea portofoliului de clienti;
  • intocmirea de oferte si negocierea contractelor cu clientii;
  • planificare si executare vizite clienti;
  • preluare si transmitere comenzi clienti;
  • monitorizarea si raportarea performantelor de vanzari si a activitatilor de piata.
Instrumente de lucru: masina de serviciu, laptop, telefon de serviciu.

Salarizare: salariu fix + bonus conform grilei de bonusare.

Unic distribuitor al produselor SALTEX MOB SRL in zona Transilvania, Banat si Crisana, una dintre cele mai mari companii la nivel national in domeniul producerii saltelelor si produselor de tapiterie.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024