Publicat 02 Iul 2021 | Reactualizat 30 Iul 2021 | Expiră 02 Aug 2021

Consultant vanzari B2B / Manager Regional

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm colegi noi pentru echipele de agenți de vânzări pe teren! Dacă îți dorești stabilitate, un mediu de lucru placut și ai experienţă în vânzări, aplica la job-ul nostru.

Te vrem în echipă, dacă:

  • ești sociabil și ambițios;
  • ai experienţă în vânzări directe consultative şi menţinerea relaţiilor cu clienţii B2B;
  • nu îți place monotonia și să îți petreci timpul închis într-un birou;
  • permis de conducere şi disponibilitate pentru deplasări ocazionale;
  • dacă dorești să te dezvolți și să fii recompensat pentru performanța ta;
  • dacă ai abilități de organizare și planificare.

Descrierea jobului

Ce vei avea tu de făcut:

  • identificarea și contactarea potențialilor clienți;
  • promovarea si sa vânzarea serviciilor companiei direct pe teren;
  • dezvoltarea și menținerea relației cu clienții;
  • prezentarea soluțiilor companiei in showroom-ul nostru.

Câștigul tău:
  • salariu construit din: salariu fix + comisioane, un consultant de vanzari cu experienta castiga in medie 10.000 Ron/luna;
  • bonusuri suplimentare de performanta
  • masina de serviciu
  • laptop
  • telefon mobil
  • tichete de masa
  • diurna daca este cazul unei deplasari
  • decontare combustibil
  • participarea in proiecte noi;
  • posibilități de avansare;
  • un mediu de lucru plăcut.
Așteptăm să te cunoaștem!

Descrierea companiei

ITCONSTRUCTION, este o companie cu capital 100 % privat .

Suntem furnizor de infrastructură pentru cablare de reţele, inclusiv montaj şi configurare. Sisteme complete de telefonie, server pe baza hard şi software, licenţe, supraveghere video, sisteme alarme, sisteme de acces, aparate de pontaj, sisteme de backup, instalaţii fotovoltaice, switch-uri, bridge-uri, routere, firewall-uri, W-lan (WiFi), etc.

Oferim servicii la cele mai înalte standarde, atât pe plan național cât și internațional. Dispunem de un personal specializat, capabil să satisfacă cele mai exigente cerințe ale clienților. Suntem o echipă de profesioniști în permanentă interacțiune cu clienții noștri, întotdeauna căutându-le soluții optime și aducându-le rezultate vizibile.

Expirat
Consultant vanzari B2B / Manager Regional  -  ITConstruction Security Service

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles