Consultant Vanzari - Asiguram transport din Ploiesti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3700 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca esti pasionat de parfumerie, detii abilitati de comunicare si cunosti Limba Engleza la un nivel conversational, te invitam sa faci parte din echipa Best Value!

Mediul de lucru este superior oricarui segment de retail din Romania. Angajații nostri sunt formați cu ajutorul programelor de training oferite de cei mai buni specialiști din domeniu.

Descrierea jobului

Ce o sa faci?
  • Consiliezi clientii in cadrul magazinelor BestValue in vanzarea de produse exclusiviste de la cele mai sonore branduri: Dior, Chanel, Guerlain, etc
  • Acorzi atentie sporita nevoilor si solicitarilor clientilor;
  • Te asiguri de cresterea constanta a calitatii serviciilor;

Ce oferim noi?
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Zile in plus de concediu de odihna;
  • Traininguri interne si externe;
  • Echipa tanara si mediu de lucru dinamic.
  • Transport asigurat din Ploiesti / Indemnizatie de transport;

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostru: BESTVALUE - Duty Free Experience.
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 28 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022