Consultant vanzari accesorii GSM

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam persoane responsabile, serioase si implicate in ceea ce fac, cu atitudine pozitiva si orientate catre atingerea obiectivelor companiei.

Descrierea jobului

  • Echipa CELLGSM se mareste! Cautam coleg pentru postul de Agent vanzari accesorii GSM pentru locatia din Baneasa Shopping City.
  • Ce vei face in echipa noastra?
  • Promоvаrеa аctivă a produsеlоr firmеi din mаgаzinul nostru dе accеsorii pеntru tеlеfоniа mоbila
  • Idеntificareа nеvoilor clienților și ofеrirеa de soluții conform аșteptării acеstorа
  • Înregistrаrеа vânzărilor pe cаsa dе marcat, în programul IT intern al companiei și POS bancar

Ce oferim ?
  • Lucru intr-o echipa faina !
  • Posibilitati de dezvoltare a carierei
  • Pachet salarial atractiv compus din salariu fix net 2000 lei + comision zilnic din vanzari
  • Alte bonusuri in functie de performanta si plus valoarea adusa companiei.

Echipa CellGSM activeaza pe piata din Romania inca din 2005 si s-a afirmat, de la bun inceput, ca o companie specializata in comertul cu amanuntul a accesoriilor GSM, respectiv service-ul echipamentelor informatice si de telecomunicatii, avand un profil de tip business-to-client.

De mai bine de 15 ani oferim clientilor nostri promotii atractive la vanzarile in magazin, zilnic sau saptamanal, si reduceri considerabile, iar, din 2011, ne-am extins activitatea prin comercializarea de servicii catre terte societati – business-to-business.
Serviciile de calitate si profesionalismul prin care s-a remarcat pana acum a permis dezvoltarea si acoperirea unei baze sustinute de clienti, aflata in continua expansiune. Astfel, in luna septembrie a anului 2012, in portofoliul CellGSM se aflau deja peste 10.000 de comenzi expediate.

In prezent, CellGSM este unicul importator si distribuitor oficial al produselor marca Cell de la noi din tara!
Publicat 8 oct. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos