Publicat 21 Ian 2017 | Reactualizat 21 Feb 2017 | Expiră 22 Feb 2017

Consultant Vanzari - CLUJ

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare,negociere si vanzare.

Descrierea jobului

Cerinte: -Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet -Nivel studii: cel putin nivel liceal, preferabil studii universitare finalizate -Posesor permis de conducere categ. B -Disponibilitate la deplasari si program prelungit -Cunostinte de limba Engleza, nivel conversational (cunoasterea de alte limbi straine prezinta un avantaj) Responsabilitati : -Promovarea si vinderea produselor firmei -Intocmirea de oferte si calcularea necesarului de materiale . -Colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei din departamentul de vanzari si din departamentele adiacente -Intocmeste documente aferente vanzarii

BILKA este o companie la nivel national, 100% romaneasca, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperisuri (tigla metalica, system pluvial si accesorii) pentru constructii rezidentiale si industriale. BILKA este numarul 1 in topul producatorilor romani de acoperisuri.

Expirat
Consultant Vanzari - CLUJ  -  Bilka Steel