Gratis

Consultant Turism

PANDATOURCOMPANY S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidat Ideal:
• Dorești să faci parte dintr-un domeniu vibrant și fascinant;
• Ai abilități excelente de comunicare și prezentare;
• Ești proactiv, cu dorința de a învăța și a te dezvolta profesional în turism;
• Ai cunoștințe de bază în lucrul pe calculator;
• Îți place să fii organizat și punctual;
• Asumarea responsabilității și luarea deciziilor nu sunt străine pentru tine.
Ne dorim de la tine sa ai o atitudine pozitiva, sa fii orientat catre succes, sa fii un spirit competitiv, sa performezi in cadrul echipei tale, sa iti pui amprenta pe realizarile echipei.

Descrierea jobului

Rolul Tău:
• Vei consilia clienții în alegerea destinațiilor și serviciilor potrivite;
• Vei rezerva și gestiona cu atenție călătoriile;
• Vei oferi suport în gestionarea documentelor și formalităților;
• Vei face ofertarea și vânzarea de pachete turistice;
• Vei fi alături de clienți în timpul călătoriei, oferind consultanță;
• Vei rezolva probleme și vei răspunde reclamațiilor, transformând experiențele în memorabile.
Deservirea cu promptitudine si profesionalism a fiecarui client sau potential client.

Ce vei obține:
• Un pachet salarial atractiv, completat de % din vânzări și bonusuri de performanță;
• Reduceri speciale pentru călătorii cu Panda Tour;
• Șansa de a participa la infotrip-uri în diverse destinații;
• Un mediu de lucru tânăr și competitiv, într-un birou confortabil în centrul orașului;
• Oportunități de dezvoltare profesională și personală într-o companie cu 13 ani de experiență în turism.

Panda Tour este un lider de încredere în organizarea tururilor de grup și individuale în diverse destinații, cu o experiență de 13 ani în turism și mai multe filiale atât în Republica Moldova cât și în România.Specializându-ne în croaziere, sejururi la mare, excursii și tratamente, ne străduim să oferim clienților noștri experiențe de călătorie memorabile și servicii de înaltă calitate.

În echipa noastră, vei găsi o atmosferă colaborativă și stimulantă, unde poți exprima creativitatea și te poți dezvolta atât profesional, cât și personal. Alătură-te nouă și fii parte a unei companii care îți recunoaște potențialul și îți oferă oportunități de creștere într-un domeniu fascinant precum turismul.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024