Gratis

Consultant SONY Smart TV in Tg Mures si Timisoara

Smartpoint Consulting
2 poziții

Candidatul Ideal

Marim echipa de consultanti vanzari Sony !
Ne dorim colegi comunicativi si pasionati de tehnologie, dornici sa invete.Daca tu crezi ca te potrivesti acestui profil, te așteptăm cu drag alături de noi în echipa de consultanți vânzări SONY !

Cerinte:
- Bune abilitati de comunicare, orientare catre nevoile clientilor
- Ideal experienta in zona de vanzari/promovare
- Studii liceale finalizate

Descrierea jobului

Program full time, 8h in a doua parte a zilei
- Consilierea clientilor in magazinele de profil (locatie fixa)
- Realizarea obiectivelor de vanzari
- Asigurarea suportului informational pentru personalul de vanzari din magazine

Beneficii
- Training tehnic de specialitate si de vanzari
- Perspectiva profesionala

Smartpoint este cea mai importantă agenție independentă din România, oferind încă din anul 2005 servicii integrate de comunicare pentru companii din industrii variate, în zona Europei de Est.

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024