Gratis

Consultant si operator magazin online produse naturiste

HYPERFARM

Candidatul Ideal

Daca mentinerea sanatatii prin metode naturiste te inspira si crezi si tu, ca prin acest mod putem sa ajutam o multime de oameni pe termen lung, esti pe pagina potrivita.
Dar ca sa nu iti pierzi timpul citind un anunt care nu are nici o treaba cu ceea ce iti doresti tu pentru viitorul tau, iti spunem sincer care ar fi situatia in care ar fi bine sa nu aplici pentru acest job:
Nu aplica daca:
  • nu ai cunostinte minime in domeniul sanatatii, al stilui de viata sanatos si a terapiilor naturiste
  • nu te intereseaza produsele naturale si medicina naturista (ti se par niste prostii)
  • iti place mai degraba sa lucrezi singur decat sa lucrezi in relatie directa cu oamenii
  • nu iti place sa vorbesti des la telefon
  • nu iti place sa vinzi
Dorim sa aplici daca :
  • esti pasionat de domeniul sanatatii si de mentinerea starii de sanatate prin metode naturiste
  • ai cunostinte de fitoterapie, nutritie si suplimente nutritive
  • identifici nevoile celui din fata ta, stii cum sa iti adaptezi limbajul si cum sa iti creezi o relatie autentica chiar si prin telefon.
  • ai rabdare cu oameni diferiti

Descrierea jobului

Uite ce avem pentru tine si de ce vei fi responsabil:

-Vei avea dialog telefonic permanent cu clientii care solicita informatii si consiliere legate de produsele din portofoliu
-Pe baza cunostintelor acumulate vei ghida clientii ce suplimente sa foloseasca si cum sa-si le administreze
-Vei contribui la cresterea portofoliului de clienti prin abordarea de clienti noi
-Vei reactiva clienti care nu au mai fost abordati.
-Vei prelua comenzi telefonic si le vei introduce intr-un soft simplu
-Vei factura comenzile din magazinul online si vei prelua produsele din depozit
-Vei tine legatura cu firmele de curierat pentru a rezolva anumite situatii
Daca mai apoi vei dori sa evoluezi, vei participa la Congrese si Conferinte medicale pentru a reprezenta firma si a prezenta produsele din portofoliu.
Studii in domeniul sanatatii constituie un avantaj ( farmacie, biochimie, bionginerie, chimie, nutritie,terapii naturiste)

Hyperfarm este o companie ce importa in Romania suplimente naturale inovative din Noua Zeelanda, Germania, Olanda, Spania. Pana acum am crescut frumos dar ne dorim mai mult. In plus gama de poduse este in crestere si avem nevoie de colaboratori care sa contribuie la promovarea si distribuirea produselor la nivel national.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024