Publicat 26 Ian 2016 | Reactualizat 23 Feb 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Consultant Resurse Umane

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem Smart HR, o companie in domeniul HR (recrutare, training, teambuilding si altele) si cautam o persoana care sa se alature echipei noastre pe postul de Consultant Resurse Umane.

Candidatul ideal:
- Studii superioare finalizate (Psihologie, specializare resurse umane constituie un avantaj);
- Experienta relevanta intr-o pozitie similara (domeniul HR: recrutare, training, consultanta);
- Capacitate de planificare si organizare a activitatii curente, a mai multor proiecte complexe in paralel;
- Personalitate vesela, comunicativa, dinamica, interesata de auto-dezvoltare;
- Tinuta si atitudine pozitiva, placuta, business;
- Cunostinte solide operare calculator (Word, Excel, PowerPoint), navigare internet, social media;
- Cunoasterea limbii engleze, nivel avansat;
- Carnet de conducere, categoria B (constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Pastrarea legaturii cu clientii existenti ai firmei;
- Identificarea si abordarea unor clienti noi, largirea bazei de clienti;
- Identificarea nevoilor clientilor, propuneri de solutii pentru nevoile acestora; ofertare;
- Derularea procesului de recrutare: anunţ, structura interviului, teste, feedback;
- Organizarea şi desfăşurarea interviurilor;
- Selecţia candidaţilor;
- Implicarea simultană în mai multe proiecte de recrutare cu dead-line-uri stricte;
- Participarea la evenimente specifice recrutării (târguri de job-uri, burse);
- Crearea şi actualizarea continuă a bazei de date a candidaţilor;
- Sarcini de ordin administrativ (intocmire si arhivare documente).

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv (salariu fix + bonus trimestrial, in functie de performanta);
- Instruire si training profesionist;
- Mediu de lucru placut, domeniu dinamic si antrenant;
- Posibilitati de dezvoltare si promovare.

Descrierea companiei

Bine ai venit!
Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 14 ani servicii integrate de resurse umane. Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii? Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la recrutare@smart-hr.org sau office@smart-hr.org pentru a intra in baza de date. Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758 248 444 / +40 741 213 366 sau te asteptam pe www.smart-hr.org.

Expirat
Consultant Resurse Umane  -  SC SMART HR SRL