Gratis

Consultant Relatii cu Clientii

CONFIDENTIAL - 5 poziții

Candidatul Ideal

  • Abilități excelente de comunicare, completate de capacitatea de soluționare a solicitărilor clienților;
  • Atitudine proactivă:
  • Orientare către client și către soluționarea nevoilor acestuia;
  • Abilități bune de operare PC (internet browser, editare text, tabele si baze de date), precum si capacitatea de a lucra cu mai multe programe simultan;
  • Cunoștințe ale unor limbi straine la cel putin nivel mediu si dorinta de perfectionare;
  • Experiența în domeniul vânzărilor constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Reprezintă interfața dintre client si companie;
  • Preluarea apelurilor/mail-urilor/mesajelor clienţilor, furnizând informaţii sau asistenţă;
  • Oferirea informaţiilor corecte într-o manieră profesionistă;
  • Răspunde de corectitudinea informațiilor furnizate către departamentele din firma si clienti;
  • Identifică nevoia fiecărui client și răspunde cererilor acestuia cu oferte din portofoliul companiei;
  • Promovarea imaginii companiei prin atitudine, cunoştinţe, orientare către client şi disponibilitate;
  • Participarea la întâlniri de afaceri cu clienții;
  • Dorința de dezvoltare și de implicare în afacere.
Beneficiile pe care le oferim:
  • Carieră pe termen lung: posibilitatea de dezvoltare profesională şi promovare în cadrul companiei;
  • Oferta de castiguri motivante si posibilitate de evolutie a acestora in functie de realizari
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tânără și ambițioasă, aflată într-o continuă expansiune;
  • Un birou in centrul orasului, un sistem de gestiune a clientilor intuitiv si facil de utilizat;
  • Training şi cursuri de specialitate gratuite;
  • Telefon mobil si calculator/laptop dedicat la birou.
Consideri că îndeplineşti aceste condiţii? Crezi că descrierea ţi se potriveşte? Atunci profită de şansa de a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă. Noi te vrem în echipa noastră!
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.