Publicat 16 Mai 2018 | Expiră 15 Iun 2018

Consultant Relatii Clienti/Back Office - limbi straine

CONFIDENTIAL
85 posturi

Candidatul ideal

Companie multinationala de prestigiu, unul din leaderii de piata in sectorul BPO, este in cautarea de noi colegi pentru un proiect ce se va desfasura in Bucuresti, vorbitori la nivel avansat ai uneia din urmatoarele limbi: Franceza, Germana, Italiana, Poloneza, Estoniana, Greaca, Olandeza, Daneza, Finlandeza, Norvegiana, Suedeza.

Cerinte:

- Una din limbile de mai sus la nivel avansat;
- Cunostinte avansate operare pc si familiarizat cu platformele social media;
- Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil;
- Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, persoana empatica si creativa.

Descrierea jobului

Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariu fix;
- Tichete de masa;
- Orar flexibil cu posibilitatea de a lucra în ture;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Asigurare medicala privata;
- Posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
- Training specializat.

Companie de prestigiu de pe piata de call center romaneasca.APLICĂ

Descrierea companiei

Companie de prestigiu de pe piata BPO din Europa.

Consultant Relatii Clienti/Back Office - limbi straine  -  CONFIDENTIAL