Publicat 12 Apr 2017 | Expiră 14 Mai 2017

Consultant relatii clienti

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Viitorul nostru coleg urmeaza sa asigure si intretina bune relatii de colaborare cu clientii, online prin email si telefon, sa le raspunda cu calm si caldura la orice intrebare. Tonul placut, capacitatea de a rezolva probleme, de a asculta activ si de a pune intrebari, sunt valori extrem de importante.

Cautam persoane cu urmatoarele atribute:
- excelente abilitati de comunicare
- cunostiinte de operare PC - preferabil suita Office (Excel, Word, etc)
- dornice sa invete si sa se perfectioneze
- ce stiu sa se exprime oral dar si in scris corect si coerent
- orientate spre rezolvarea problemelor / cu idei
- carora sa le placa sa lucreze in echipa

Descrierea jobului

Principalele activitati

  • Preia comenzi telefonic si prin mail
  • Gestioneaza comenzi
  • Gestioneaza relatia firmei cu partenerii de afaceri, telefonic si online
  • Participa la strategia de marketing
  • Prezinta serviciile firmei online si se asigura de intelegerea corecta a expunerii acestora;
  • Preia cererile si urmareste incheierea comenzilor
  • Deschide si inchide contracte in aplicatia de lucru
Beneficii
  • Dupa angajare candidatul are sansa de a lucra intr-o echipa tanara si neconformista, dinamica, care interactioneaza la nivel international.
  • Salarizarea se face transparent, in functie de performanta si rezultate.
  • Oferim in functie de performante beneficii aditionale, bonusuri, gratuitati.

Descrierea companiei

Startup din domeniul tehnologiei & turismului

Expirat
Consultant relatii clienti  -  LD Management