Consultant Relatii Clienti domeniul medical (Contact Center)

Affidea Romania

Candidatul Ideal

Echipa noastra de operatiuni cu clientii se extinde. Cautam noi colegi in Brasov si ne dorim sa construim un parteneriat pe termen lung.

Cum ne dorim sa fii:

Iubesti oamenii?
Iti place sa comunici, cu rabdare si grija?
Iti doresti sa faci diferenta atunci cand interactionezi cu clientii si pacientii Affidea-Hiperdia?
Iti place domeniul medical? Vei avea ocazia sa inveti lucruri noi intr-un domeniu al tehnologiei medicale avansate.
Ai spirit de echipa? Te asteptam intr-o echipa mare si inimoasa.
Esti orientat catre rezolvarea problemelor si stii sa utilizezi calculatorul? Cunosti bine limba maghiara?
Ai experienta in comunicarea cu clientii sau in domeniul medical? Acestea pot constitui un avantaj

Descrierea jobului

Cum ne asteptam sa contribui in echipa noastra:
  • Vei acorda suport clientilor nostri in gasirea celei mai bune solutii pentru solicitarile primite
  • Vei prelua cererile primite la telefon, online sau pe email
  • Vei oferi informatiil despre serviciile medicale efectuate in cadrul cliniciilor Affidea-Hiperdia si vei efectua programari pentru pacienti
  • Vei implementa campanii de outbound si de evaluare a satisfactiei clientilor
  • Vei tine legatura in permanenta cu centrele noastre medicale si cu personalul medical

Ce oferim:
  • Un pachet salarial adaptat responsabilitatilor
  • Program flexibil
  • Training-uri de comunicare si de excelenta in customer service; training-uri medicale
  • Optiuni de dezvoltare profesionala pe termen mediu si lung
  • Un mediu de lucru stabil, cu respect fata de angajati, intr-un centru modern.

GDPR: Notificare privind confidentialitatea datelor pentru recrutare se poate consulta pe pagina web a Affidea Romania, sectiunea Cariere.

Descrierea companiei

Alatura-te echipei Affidea !

1.500.000. Acesta este numarul de pacienti care ne-au trecut pragul in decursul unui an. 1500 este numarul profesionistilor care fac parte din echipa Affidea si care prin preocupare, integritate si respect mutual reusesc sa rasplateasca increderea pe care pacientii si doctorii o pun in mainile noastre.

Cautam pentru Affidea oameni curajosi, curiosi si care progreseaza constant prin idei noi si inovatii, fiind mereu in cautare de modalitati mai bune de a isi ajuta pacientii si colegii.

Lucram impreuna in permanenta pentru a oferi cea mai buna ingrijire medicala posibila.

Cateva informatii despre noi:

· Affidea face parte dintr-un grup elvetian ce are o experienta indelungata in domeniul sanatatii. La nivel European 9400 profesionisti isi desfasoara cu dedicare activitatea in 15 tari din Europa: Romania, Polonia, Ungaria, Bosnia si Hertegovina, Croatia, Grecia, Italia, Turcia, Republica Ceha, Portugalia, Spania, Irlanda, Irlanda de Nord, Elvetia si Lituania si opereaza in 280 de centre medicale.

· In Romania, suntem prezenti cu 46 de centre medicale, in 19 judete deservite de peste 150 de echipamente medicale de inalta performanta

· 50% dintre centrele ce au primit 5* prin EuroSafe Imagine Wall of Stars sunt detinute de reteaua Affidea; printre acestea se regaseste si Affidea Fundeni

· Suntem in permanenta cautare de noi oportunitati de business care sa ne ajute sa crestem.

Despre spiritul Affidea:

· La Affidea punem prioritate pe nevoile, sentimentele si emotiile pacientilor, colegilor si tuturor celorlalte persoane care fac parte din ecosistemul ingrijirii medicale.

· Suntem interesati de dezvoltare profesionala continua; credem in avantajele tehnologice de ultima ora si le punem la dispozitia personalului nostru pentru a crea un mediu de lucru dinamic, competitiv in care dezvoltarea personala aduce valoare afacerii pe care o dezvolta.m

· Avem o cultura bazata pe incredere, integritate si respect mutual. Lucram in echipa!

Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024