Publicat 03 Mai 2017 | Reactualizat 23 Mai 2017 | Expiră 03 Iun 2017

CONSULTANT RELATII CLIENTI - part time

3 posturi

Candidatul ideal

- Disponibilitate pentru program de 6 ore/zi in doua ture
- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare, negociere si putere de convingere
- Atitudine proactiva, seriozitate, orientare catre client si catre rezultate
- Absolvent studii medii sau superioare
- Cunostinte Microsoft Office, baze de date, internet

Descrierea jobului

În ce constă activitatea ta:
- Preia solicitarile clientului (via telefon) si rezolva problemele aparute
- Furnizeaza detalii despre stadiul solutionarii problemelor semnalate de clienti
- Inregistreaza in aplicatia informatica statusul solicitarilor venite de la clienti
- Ofera informatii clare despre serviciile furnizate de companie
- Monitorizeaza portofoliul de credite aflat in desfasurare

Ce iti vom oferi:
- Salariu de baza atractiv
- Program flexibil- part time
- Dezvoltarea unei cariere in domeniul financiar-bancar
- Sprijin permanent din partea superiorului ierarhic
- Activitate intr-o echipa entuziasta și dinamica

Compania noastra este o institutie financiara nebancara, specializata in acordarea de credite pe termen scurt care ofera clientilor solutii de creditare rapide si transparente. Echipa are obiectivul de a promova activ si cu profesionalism produsele financiare dedicate clientilor.

CONSULTANT RELATII CLIENTI - part time  -  TELECREDIT IFN S.A.