Publicat 18 Aug 2007 | Expiră 18 Aug 2007

consultant prestari servicii in domeniul nutritiei si sanatatii

CONFIDENTIAL
5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Caut colaboratori absolventi studii superioare (Biochimie, Farmacie, Medicina - constituie un avantaj) pentru activitate part-time sau full-time pe domeniul consultanta de nutritie si sanatate, relatii cu clientii, vanzari. Persoane active, sociabile, intreprinzator, cu spirit de echipa, dornic de afirmare, de crestere in cariera si in venituri, cunoscator al limbii engleze, perseverent, capabil sa isi propuna scopuri si sa le atinga

Descrierea jobului

Program flexibil, instruire gratuita, pentru persoanele cu calitati de lider – cariera internationala
Instruire in strainatate, vacante gratuite in functie de implicare.
Venit net intre 150-800$ /lunar

Domeniul consultanta de nutritie si sanatate, relatii cu clientii, vanzari.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

consultant prestari servicii in domeniul nutritiei si sanatatii  -  CONFIDENTIAL