Publicat 08 Ian 2016 | Reactualizat 08 Feb 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Consultant Microsoft Dynamics NAV

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Minim 3 ani de experienţa in domeniu;
• Abilitati de intelegere, analiza si optimizare a proceselor de business cu focus pe domeniile productie /cumparari / vanzari;
• Excelente abilitati de comunicare scrise si verbale, capacitate de lucru in echipa;
• Responsabilitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
• Competente de project management;
• Cunostinte bune de limba engleza;
• Disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate;
• Permis conducere categoria B

Constituie avantaj
• experienta in lucrul cu sistemul Microsft Dynamics NAV;
• experienta în implementarea de sisteme de tip ERP;
• experienta de lucru cu sisteme de tip ERP;

Descrierea jobului

Responsabilitati
• Analiza proceselor de business in vederea implementarii sistemului Microsoft Dynamics NAV;
• Elaborarea specificațiilor de dezvoltare și testarea sistemului;
• Design și configurarea sistemului Microsoft Dynamics NAV;
• Instruirea utilizatorilor cheie si utilizatorilor finali in cadrul proceselor de implementare;
• Pregatirea programelor si structurii de fisiere pentru migrarea datelor din alte aplicatii software;
• Pregatirea sistemului Microsoft Dynamics NAV pentru operarea productiva;

Beneficii/mediu de lucru
• Pachet salarial atractiv, corelat cu rezultatele obtinute;
• Oportunitati de dezvoltare in cadrul unei echipe de profesionisti;
• Conditii excelente de munca ai acces la cea mai noua tehnologie (Brinel este partener GOLD pentru MICROSOFT, IBM, HP, ORACLE);
• Formare de exceptie si obtinere certificari profesionale;

Brinel is one of the most successful IT vendors, with national coverage, focusing on business development through software and hardware solutions, systems integrations and expanding communications convergence.

Expirat
Consultant Microsoft Dynamics NAV  -  NET BRINEL SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles