CONSULTANT MANAGEMENT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Studii superioare in domeniu de Management, Business, Comert
- Abilitati excelente de operare in MS Office, cunostintele de operare a unui sistem ERP sunt un plus;
- Abilitati de managementul proiectelor;
- Abilitati foarte bune de managementul timpului;

Ce te-ar recomanda pentru acest post:
- Experienta minim 1 an de muncă a candidatului;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Limba maghiara constituie avantaj;
- Capacitate si motivatie de a-ti atinge obiectivele profesionale;
- Atitudine proactiva si dinamica.

Descrierea jobului

Descriere post:
-Asistenta managerial(management program personal si al sedintelor manageriale);
- Generareaza documente de prezentare si raportare catre superior;
- Supravegheaza centralizarea planurilor de pe departamente;
- Asigura centralizarea sarcinilor date in lucru;
- Participa la intalnirile de lucru ale echipei de management si se asigura ca acestea se desfasoara conform planului;
-Atributii de resurse umane;
-Atributii de marketing (studiu de piata pentru top management);

Beneficii oferite:
- Pachet salarial atractiv, cu recompensarea performanţei,
- Posibilitate de dezvoltare profesionala,
- Tichete de masa pentru fiecare zi lucrata,
- Decont transport,
- Training specializat,
- Activitate într-un colectiv tanar si dinamic,
- Laptop, telefon.

Dorsan Impex este o firma de distributie, situata in Cluj-Napoca, iar la sfarsitul anului 2020 a aniversat 26 de ani de succes.

Are o echipa formata din 65 de oameni. Este o companie distribuitoare de o gama diversificata de bauturi si produse alimentare si colaboareaza cu producatori importanti, ale caror branduri sunt foarte cunoscute, precum: gama Romaqua Group (ex. Borsec, Giusto, Aquatique, Stanceni), gama Bergenbier (Beck's, Staropramen, Stella Artois, Bergenbier, Corona), Prodvinalco, Hell Energy, Redbull, Strauss (Doncafe) .
Produsele si serviciile oferite se adreseaza clientiilor din judetului Cluj.

Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 12 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos