Publicat 25 Mai 2007 | Reactualizat 24 Iul 2007 | Expiră 26 Iul 2007

CONSULTANT JURIDIC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- licentiat in Drept - conditie obligatorie;
- experienta intr-o pozitie similara - minim 2 ani;
- limba engleza
- abilitati de comunicare, organizare, atitudine proactiva;
- rezistenta la stres, adaptabilitate la termene limita si la un volum de munca mare.

Descrierea jobului

Responsabilitati
- reprezentare a societatii in fata institutiilor publice si a altor terti;
- relatia cu Registrul Comertului (inregistrari, redactare hotarari, raportari catre institutii conform prevederilor legale;
- informari si consultari zilnice a legislatiei aparute;
- verificare contracte;
- alte activitati curente.
Beneficii
salariu atractiv
telefon de serviciu
mediu de lucru occidental cu aparatura moderna
echipa tanara in dezvoltare

CASA NIK este o societate comerciala infiintata de specialisti in domeniul imobiliar si financiar din Romania si Estonia.
Face parte din grupul international NOVA HAUS si are scopul de a oferi servicii de cea mai inalta clasa, impreuna cu o gama cat mai larga si completa de servicii in domeniul imobiliar.

Expirat
CONSULTANT JURIDIC  -  CASA NIK SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles