Consultant IT Software București

SC Transart SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ca să ne convingi că ne-ar merge bine împreună, ar trebui:

- să ai cunoștințe de instalare, configurare și administrare a sistemelor de operare Windows ( Desktop și Server)
- să fii familiarizat cu unele noţiuni de reţelistică (ex. adresă IP, VPN, GPRS, etc)
- să știi să configurezi /utilizezi un telefon mobil sau alte echipamente mobile pe Android , Windows, IOS
- să cunoşti bine limba engleză (să fii fluent în vorbire şi să scrii corect în limba engleză)

Ar fi un avantaj, dar nu un criteriu eliminatoriu:

- experiența în activități de suport clienți
- cunoașterea unor programe de gestiune a bazelor de date (in principal SQL Server)
- să ai cunoștințe de business în FMCG (vânzări, merchandising, KPIs)

Descrierea jobului

​Dacă ai fi colegul nostru, Consultant IT Software, ar trebui să:

- oferi asistență telefonică, training si asistență tehnică utilizatorilor aplicației de sales force automatization (SFA) dezvoltată in cadrul firmei
- cunoști foarte bine arhitectura aplicațiilor noastre și să depanezi probleme complexe
- cunoști foarte bine analiza funcțională pentru aplicațiile noastre
- participi la testarea aplicației
- elaborezi documentație de utilizare a aplicației
- să oferi training utilizatorilor aplicației noastre
- întreții diferite medii ale aplicațiilor pentru care faci support
- să fii disponibil deplasări

Transart dezvoltă şi implementează soluţii software pentru afaceri şi oferă servicii de consultanţă în tehnologia informaţiei. Firma a dezvoltat până în prezent următoarele produse software: HERMES soluţia completă de automatizare a forţei de vânzare; B-Org sistem de tip ERP pentru managementul afacerii; NeoManager - sistem pentru managementul afacerilor firmelor mici şi medii; WMS - sistem pentru managementul activităţii dintr-un depozit. Din 2005 Transart este Microsoft Gold Certified Partner, iar din 2007 suntem partener ISV Motorola. Pentru mai multe detalii vă invităm să vizitati www.transart.ro

Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 29 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.