Publicat 16 Ian 2017 | Expiră 18 Ian 2017

Consultant in vanzari webshop (online) piese auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:
-sa doreasca un loc de munca stabil, cautam un om serios si care sa stie ce doreste
-sa fie punctual
-sa fie respectuos cu toti clientii
-sa doreasca sa invete cat mai multe despre acest domeniu
-sa-i placa domeniul auto

Descrierea jobului

-job-ul este part-time, tot ce trebuie sa faca angajatul este sa adauge anunturi cu piese si accesorii pe net si sa se ocupe de desigilarea marfii si ambalarea pentru curier.

Firma noastra doreste sa satisfaca cat mai bine dorintele clientilor.

Expirat
Consultant in vanzari webshop (online) piese auto  -  SC SEAL AUTO SRL-D

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles