Consultant imobiliar / Agent imobiliar / Colaborator

Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Vrem șă te cunoaștem dacă:
  • ești o persoană serioasă, punctuală și onestă
  • ești o persoană orientată spre rezultate și urmărești depășirea proprilor limite
  • ești o persoană dinamică, optimistă și vezi mereu partea plină a paharului
  • ești o persoană perseverentă cu bune abilități de comunicare și negociere
  • îți place să muncești într-un ritm dinamic, atât la birou cât și pe teren
  • deții permis de conducere și autoturism pentru deplasări
  • iar succesul este unul dintre obiectivele tale

Descrierea jobului

Dacă împreună formăm o echipă, vei avea următoarele responsabilități:
  • Prospectarea pieței imobiliare
  • Dezvoltarea și actualizare constantă a portofoliului de proprietăți
  • Dezvoltarea și gestionarea eficientă a portofoliului de clienți
  • Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții
  • Promovarea și publicarea proprietăților din portofoliul personal
  • Organizarea și programarea întâlnirilor cu clienții
  • Vizionarea proprietăților în mod individual și împreună cu clienții
  • Identificarea și soluționarea nevoilor clienților
  • Optimizarea tranzacției imobiliare
  • Închiderea tranzacților imobiliare
Beneficiile de care vei avea parte:
  • program de lucru flexibil
  • venituri direct proporționale cu rezultatele obținute
  • comisioane pasive
  • bonusuri de performanta
  • birou propriu
  • laptop serviciu
  • telefon mobil
  • portofoliu independent
  • pregatire profesionala
  • traininguri dezvoltare personala
  • posibilitate de avansare in cariera si formarea propriei echipe
"Alege-ți un job pe care să îl iubești și nu va trebui să muncești nici o zi în toată viața ta."

Alverna Imobiliare este o agenție imobiliară care își desfășoară activitatea pe raza Mun. Cluj-Napoca și împrejurimi, iar din Octombrie 2020 activam si in Bucuresti.

În 2017 am pășit cu încredere în piața imobiliară din Cluj-Napoca, având un standard de etică ridicat și o dorință puternică de dezvoltare, urmărind prestarea unor servicii de calitate pentru clienții agenției.

Obiectivul nostru ascensiunea continua si imbunatatirea permanenta a serviciului prestat avand la baza o echipa dedicata, dornica de succes.

Publicat 2 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos