Consultant Financiar

MANOLACHE C. BOGDAN-ALEXANDRU - ASISTENT IN BROKERAJ
3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerințele noastre de la tine:

• Să ai dorința de a învață și a aplică lucruri noi în business
• Să fii ambițios și perseverent
• Să fii proactiv și autodidact
• Să ai disponibilitatea de a lucra în ținută business
• Să ai gândire pozitivă și orientare spre soluții
• Să ai o personalitate deschisă
• Să ai cunoștințe de baza Microsoft Office
• Să fii punctual și serios

Descrierea jobului

Ce va trebui să faci:
• Identifici nevoile şi obiectivele clientului
• Analizezi situaţia financiară, riscurile şi oportunităţile viitorilor clienţi
• Planifici obiectivele şi prioritizezi nevoile împreună cu clientul
• Oferi clienților informațiile și principiile financiare necesare realizării planului stabilit
• Intermediezi soluția financiară potrivită pentru: consolidarea rezervei financiare, investiții, optimizarea cumpărării unei locuințe, asigurarea viitorului din punct de vedere financiar etc
• Menții o relație profesională cu clientul pe durata planului ales și oferi noi soluții în funcție de aspirațiile acest

Ce beneficii îți oferim:
• Ai posibilitatea de a-ți crea o carieră solidă care se adresează valorilor și așteptărilor generațiilor tinere
• Promovarea se face în funcţie de perfomanţele pe care le ai
• Vei avea un lider care te va consilia în dezvoltarea abilităților și cunoștințelor necesare unui mediu business. În plus, vei putea lucra cu el pentru stabilirea și planificarea obiectivelor proprii personale și profesionale
• Vei face parte dintr-o echipa tânăra și dinamică, dar cu viziune și aspirații mari
• Ai posibilitatea de a câștigă un loc în conferințe naționale dedicate top performer-ilor
• Vei primi venituri motivante și bonusuri de performanță. Cu cât performanțele sunt mai mari, cu atât bonusurile sunt mai mar

Misiunea companiei noastre este de a crește nivelul educației financiare în România. De peste 50 de ani, implicarea noastră ajută în schimbarea viitorului fiecărui om în parte, prin planificarea obiectivelor și atingerea acestora în mod practic.
Publicat 28 Nov. 2022 Expiră 28 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.