Publicat 17 Mar 2019 | Expiră 18 Mar 2019

Consultant Financiar

100 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari nu este obligatorie dar reprezinta un avantaj; Abilitati de comunicare, de negociere si de lucru in echipa; Atitudine pozitiva, initiativa, perseverenta.

Descrierea jobului

Căutam oameni motivați de dezvoltare profesională accelerată într-un proiect strategic.
Persoanele selectate vor parcurge un program certificat global în managementul
performanței echipelor de vânzări directe.
Vino în echipa noastră dacă dorești să te dezvolţi profesional alături de un partener de talie mondială, unde ai oportunităţi de creştere.

Cerinte:
• Viziune ancorată la provocările unui start-up
• Capacitate antreprenorială dezvoltată
• Interes pentru perspectiva dezvoltării unor echipe performante
de vânzări directe
• Capacitatea acumulării de informații și ablități în ritm accelerat
cu scopul promovării pe poziții superioare
• Orientare către identificarea soluțiilor necesare depășirii
obiectivelor
• Usurință în adoptarea și promovarea schimbării

Beneficii:
• Parcurgerea unui program certificat global în dezvoltarea
performanței echipelor de vânzări
• Oportunitatea și resursele necesare dezvoltării unui parteneriat
Profitabil.
• Accesarea unor poziții critice în managementul distribuției de
vânzări în intervale scurte de timp
• Pachet de beneficii aliniat la importanța strategică a proiectului

Ți-am trezit interesul? Trimite-ne CV-ul tău!

Descrierea companiei

Companie americana liber mondial in domeniul asigurarilor.

Expirat
Consultant Financiar  -  EXCLUSIV BRAND COUTURE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles