Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Consultant de vacante

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate, de preferat in domeniul Geografie-Turism;
  • Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu; a doua limba de circulatie internationala constituie avantaj;
  • Experienta in vanzare consultativa;
  • Experienta anterioara intr-o agentie de turism constituie un real avantaj;
  • Abilitati de comunicare eficienta; asertivitate;
  • Atitudine deschisa, pozitiva;
  • Orientare spre invatare si dezvoltare continua;
  • Consecventa in atingerea obiectivelor;
  • Munca in echipa;
  • Pasiune/ interes manifestat pentru domeniul Turism.

Descrierea jobului

  • Oferirea de consultanta clientilor privind alegerea celor mai potrivite servicii/pachete de vacanta, in functie de nevoia acestora;
  • Crearea, transmiterea si monitorizarea ofertelor;
  • Promovarea serviciilor prin actiuni si mijloace diverse;
  • Mentinerea legaturii cu actualii clienti si demararea de actiuni pentru cresterea portofoliului;
  • Implicarea activa in elaborarea strategiilor de dezvoltare si promovare a serviciilor si a companiei.
Beneficii:
  • Oportunitatea de promovare în cadrul firmei;
  • Activitati de dezvoltare profesionala si personala;
  • Salariul motivant;
  • Bonusuri din vanzari;
  • Masina de serviciu, daca esti om de teren.
  • Laptop; Telefon
  • Carti de vizita personalizate.
  • Un mediu de munca deschis, bazat pe comunicare si munca in echipa;
  • Carti pentru dezvoltatea ta personala.
BONUS: Vei descoperi destinatii noi si vei cunoaste lumea intreaga!

Parte a Filadelfia Group, Filadelfia Turism este o companie cu un capital 100% romanesc, fiind marturia unei filosofii de business construita pe valori puternice, in centrul carora se afla clientii si angajatii proprii. Cu peste 30 de agentii in Romania, Filadelfia Turism ofera toata gama de produse turistice: cazari oriunde in lume, peste 300.000 de hoteluri, pachete de vacanta charter cu autocarul, pachete de vacanta charter cu avionul, destinatii exotice si croaziere, city break-uri si circuite, bilete de avion catre orice destinatie, bilete de autocar, transferuri si rent-a-car, asigurari de calatorie si nu numai, solutii complete pentru calatoriile de afaceri. Toate serviciile de transport intr-o singura agentie!

Filadelfia proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal, pe care va invitam sa o consultati pe https://www.filadelfiaturism.ro ,sectiunea Cariere.
Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

Expirat
Consultant de vacante  -  FILADELFIA TURISM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles