Consultant de Vânzări .Vrei sa castigi Bine?

Leto Profile - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 10000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Poți fi un Vânzător remarcabil al echipei Termoclass dacă:

✅ Iubești oamenii, ai atitudine pozitiva și ești comunicativ
✅ Ești empatic și pui întrebări ca să afli care sunt durerile și necesitățile oamenilor
✅ Te descurci bine cu calculatorul și ai abilitatea de a acumula detalii tehnice și de a le transmite
✅ Ești organizat si responsabil.

Toate aceste abilități te vor ajuta sa consiliezi proactiv un client. Restul, te învățăm noi!

Descrierea jobului

Avem un program de învățare care durează o lună de zile și ATENȚIE - EȘTI PLĂTIT PENTRU ASTA!🤫

Adică, îți plătim salariul să înveți de la noi să faci vânzări profesionist si să poți câștiga cât vrei tu!

Din a doua lună, după ce ai învățat si ești pregătit să consiliezi corect clienții îți plătim în continuare salariul fix, în plus vei câștiga bani și din sistemul nostru de BONUSARE - NO LIMIT!

🚔 Pe lângă toate astea vei avea mașina pe care o poți folosi și în interes personal ,laptop, telefon + BUGET NELIMITAT pentru CĂRȚI ȘI CURSURI care te vor ajuta să fii cel mai bun.

🏘 La Termoclass producem și montăm Tâmplărie PVC de mai bine de 15 ani, avem o echipă de oameni tineri și ambițioși. Am onorat cu succes mii de proiecte, astfel încât suntem compania nr.1 pe piața locală de termopane.

Cu același succes ne propunem să devenim nr.1 și pe piețele care urmează să ne extindem în viitorul apropiat, iar pentru asta avem nevoie de oameni determinați de a se dezvolta și de a face lucruri bune.

Publicat 14 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021