Publicat 26 Nov 2006 | Reactualizat 25 Dec 2006 | Expiră 27 Dec 2006

Consultant Bancar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Va desfasura o activitate adecvata vanzarii si foloseste toate abilitatiile pentru a vinde produsul (abilitati de comunicare si de negociere cu clientii);
- Este o persoana motivata sa dezvolte o noua cariera; serioasa si cu personalitate deschisa avand reale abilitati pentru stabilirea de relatii interumane; persrverenta si serioasa
- Abilitate de a invata si aplica metode de intermediere a mai multor produse financiar bancare
- Gandire pozitiva, initiativa, cooperant, perseverent, entuziast, optimist si intreprinzator, cu foarte bune abilitati de rezolvare a problemelor
- Atitudine constructiva
- Ambitie de a acumula experienta si de a promova
- Deschidere catre nou si catre oameni
- Persoane cu prezenta fizica agreabila
- Studii superioare-avantaj dar nu obligatoriu
- Abilitati de organizare si conducere
- Constituirea unei noi echpe de vanzari.

Descrierea jobului

- Posibilitati de promovare rapida,
- Comisioane atractive,
- Bonusuri substantiale si premii
- Program flexibil,
- Posibilitati de extindere si in alte orase ale tarii
- Sustinere profesionala in desfasurarea activitatii;
- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila
- Libertatea de a-ti organiza timpul si veniturile
- Opotunitatea de a-ti dezvolta o cariera in unul din cele mai bine platite domenii de pe piata: domeniul financiar-bancar
- Mediu de lucru profesional
- Va oferim oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase
- Sansa de a intermedia produse bancare in conditii de comision deosebit de avantajoase
- Training calificat gratuit
- Campanii de marketing si popularizare a bancilor si a produselor
- Asistenta permanenta in cariera dumneavoastra

Cheia succesului tau este o echipa tanara, activa si deschisa, in cadrul careia fiecare este apreciat si stimulat sa isi aduca propria contributie la maximum potentialului sau.

Daca esti bine pregatit, deschis si entuziast sa lucrezi in acest domeniu, te invitam sa ne transmiti CV-ul tau.Suntem convinsi ca vei gasi in Finance Management un mediu profesionist in care iti vei putea dezvolta o cariera de succes si unde te vei bucura de multe satisfactii

Expirat
Consultant Bancar  -  Finance Management

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles