Publicat 07 Oct 2019 | Reactualizat 14 Oct 2019 | Expiră 06 Nov 2019

CONSULTANT ASISTENTA CLIENTI

1 post

Candidatul ideal

Ai mai lucrat intr-un call center si ai nevoie de o noua provocare in domeniu? Esti o persoana deschisa si dai randament in cadrul unei echipe?
Perfect! Si noi cautam un consultant prietenos pentru clientii nostri. Te-am convins?

Ce ne-ar placea sa aduci echipei noastre:

- experienta in domeniul serviciilor de relatii cu clientii/Call Center sau vanzari prin telefon;
- cunostinte de baza de MS Office (Word, Excel), aplicatii pe internet, precum si abilitatea de a introduce informatii intr-o baza de date;
- mod de gandire orientat spre client si rezultate;
- abilitate dezvoltata de a rezolva probleme (abordare logica, analitica);
- abilitati dezvoltate pentru comunicare telefonica;
- spirit de echipa;

Descrierea jobului

Iata ce trebuie sa faci:
- initiezi apeluri telefonice catre clientii existenti si potentiali;
- preiei solicitarile primite de la clienti (telefonic sau prin e-mail) si deservesti cu promptitudine si profesionalism fiecare potential client;
- identifici nevoile clientilor si oferi raspunsuri profesioniste;
- asiguri interfata cu clientii, pentru furnizarea infirmatiilor solicitate, atat telefonic cat si pe e-mail;
- raspunzi solicitarilor clientilor transmise prin intermediul site-ului si pe e-mail;
- introduci datele potentialilor clienti in baza de date;
- asiguri raportarea zilnica a activitatii desfasurate;

Ce iti oferim:
- pachet salarial motivant;
- contract de munca pe durata nedeterminata;
- pregatire profesionala;
- asigurare medicala;
- program de lucru full time de luni pana vineri;

De ce noi? Aici vei gasi:

O atmosfera placuta si provocari continue;
Mediu activ si antrenant;
Feedback constant pentru dezvoltare personala;
Echipa tanara, dinamica;

Hai sa ne cunoastem!

www.imobiliare.ro, Portalul Afacerilor Imobiliare, este o proprietate a companiei SC Realmedia Network SA. Serviciile pe care le punem la dispozitia clientilor nostri inglobeaza 18 ani de experienta in domeniul afacerilor imobiliare online. Cu o baza de date de proprietati imobiliare din toate regiunile tarii si peste 1.600.000 vizitatori unici lunar, suntem lideri pe piata de profil din Romania.

CONSULTANT ASISTENTA CLIENTI  -  Realmedia Network SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles