CONSULTANT AFTERSALES

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Abilităţi foarte bune de management al activităților, resurselor și al oamenilor
  • Leadership
  • Lucru în echipă
  • Asumarea responsabilitații pentru activitatea și rezultatele sale
  • Orientare spre rezultate
  • Rezolvarea problemelor și orientarea pe gaăsirea de soluții
  • Atenție la detalii
  • Consștințe de operare Ms Office
  • Cunoștințe de operare AutoCad constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Contactare clienți după achiziția apartamentului pentru stabilirea detaliilor cu privire la modificări și finisaje
  • Menține legătura dintre Departamentul Tehnic și client
  • Se asigură că toate modificările și finisajele sunt executate conform cerințelor clienților
  • Întocmește fișe alternative de finisaje și modificări
  • Întocmește facturi și devize pentru costuri suplimentare aferente modificărilor și finisajelor
  • Asigură mentenanța conform legislației în vigoare
  • Informează clienții dacă apar modificări ulterioare
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos